МБКІ було засновано у 2006 році та входить до групи Creditinfo. Міжнародне бюро кредитних історій має швидкозростаючу базу даних з 20 мільйонів записів, найбільш диверсифіковану в роздрібному сегменті України. База даних містить як позитивні, так і негативні дані фізичних осіб і компаній.

Бюро співпрацює зі 100 клієнтами, серед яких найбільші учасники українського ритейла: Укрсиббанк (BNP Paribas Group), Альфа-Банк, ПУМб, Ідеябанк, ОТП.

Компанія пропонує найбільшу продуктову лінійку для роздрібного ризик-менеджменту в Україні — 24 продукта, які охоплюють увесь життєвий цикл кредиту від заявки до колекшена , у тому числі скоринг бюро, аплікаційний скоринг, моніторинг і рішення для боротьби із шахрайством. МБКІ також пропонує консалтингові послуги для ризик-менеджменту та унікальні аналітичні продукти, такі як бенчмаркінг.

Міжнародне бюро кредитних історій — це компанія, яка була заснована у квітні 2006 року. Від дня заснування компанія провела величезну роботу на ринку кредитної звітності. Для адаптації під умови ринку МБКІ постійно вдосконалює та модернізує як своє встаткування, так і послуги для партнерів.