Шановні позичальники!

У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні особиста подача документів та отримання кредитних історій в офісі МБКІ тимчасово неможлива.

Для зручності ми створили чат-бот «МБКІ онлайн», щоб забезпечити Вас додатковим доступом до власної кредитної історії (звіти надаються українською та англійською мовами) та пов’язаних сервісів. Ця послуга представлена у Viber і Telegram, має зручний процес ідентифікації та оплати картою, Apple Pay, Google Pay.

 

 

Відповідно до ст.13 Закону України «Про організацію формування та обігу кредитних історій» суб'єкт кредитної історії має право безкоштовно отримати свою кредитну історію або довідку про її відсутність одноразово протягом календарного року.

Для цього необхідно надіслати на електронну пошту МБКІ необхідні документи (див. нижче), підписавши їх власним електронним цифровим підписом – ЕЦП (наприклад, Дія-підпис).

 

Звертаємо увагу, що з 01.05.2023 вартість повторного отримання кредитної історії/довідки про її відсутність складатиме:

 • для фізичних осіб - 90 грн. (українською мовою), 150 грн (українською та англійською мовами).

  * можлива відправка електронної версії документу у вигляді файлу з ЕЦП АТ «МБКІ» або відправка паперової версії документу Новою Поштою (вартість доставки сплачує отримувач безпосередньо перевізнику)

  ** у разі відправки паперової версії документу Укрпоштою, вартість послуг становить: 140 грн. (українською мовою), 200 грн (українською та англійською мовами).

 •  

 • для юридичних осіб: 140 грн. (українською мовою), 200 грн (українською та англійською мовами)

  * можлива відправка електронної версії документу у вигляді файлу з ЕЦП АТ «МБКІ» або відправка паперової версії документу Новою Поштою (вартість доставки сплачує отримувач безпосередньо перевізнику)

  ** у разі відправки паперової версії документу Укрпоштою, вартість послуг становить: 190 грн. (українською мовою), 250 грн (українською та англійською мовами).

 

Оплата здійснюється за реквізитами, вказаними на сайті в розділі «Контакти та реквізити».

Запити необхідно надсилати на електронну пошту info@credithistory.com.ua та надавати нижчезазначені документи, підписавши їх власним ЕЦП (електронним цифровим підписом).

 

Фізичні особи:

 

1) Копія 1, 2 стор. укр. паспорта (або копія ID-картки з обох сторін)

2) Копія РНОКПП (ІПН)

3) Заповнена заява

 

Якщо запит подається довіреною особою, прохання надати наступні документи, підписавши їх ЕЦП довіреної особи:

1) Всі вищезазначені документи + додатково копія нотаріальної довіреності (з вказанням права подавати, підписувати документи, отримувати довідки та кредитні історії в АТ «МБКІ»)

2) Копія 1, 2 стор. укр. паспорта (або копія ID-картки) довіреної особи.

 

 

Юридичні особи:

 

Якщо запит надходить від керівника:

1) Копія витягу з державного реєстру з вказанням ЄДРПОУ юридичної особи

2) Копія 1, 2 стор. українського паспорта керівника компанії*

3) Заповнена заява на отримання кредитної історії або довідки про її відсутність на офіційному бланку компанії* (шаблон заяви)

* Копії паспорту та заява має бути підписана ЄЦП керівника

 

Якщо запит надходить від довіреної особи:

1) Копія витягу з державного реєстру з вказанням ЄДРПОУ юридичної особи

2) Заповнена заява на отримання кредитної історії (або довідки про її відсутність) на офіційному бланку компанії* (шаблон заяви)

3) Копія довіреності (підписаної директором компанії) на бланку юр.особи (з вказанням права подавати документи, отримувати довідки та кредитні історії в АТ «МБКІ»)*

4) Копія 1, 2 стор. укр. паспорта (або копія ID-картки) довіреної особи**

* Довіреність та заява мають бути підписані ЕЦП керівника. Заява може бути підписана ЕЦП довіреної особи, якщо таке право підпису документів зазначено в довіреності

**Копія паспорту має бути завіреною ЕЦП власника.

 

Термін обробки запитів, що містять повний пакет документів згідно вимог МБКІ, складає 2 робочих дні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі отримання неповного пакета документів, а також документів з недостатньою кількістю даних (відсутність контактного номера телефону, ЕЦП та ін.), АТ «МБКІ» залишає за собою право не обробляти дані документи.