Шановні позичальники!

У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні особиста подача документів та отримання кредитних історій в офісі МБКІ тимчасово неможлива.

Прохання звертатися на електронну пошту info@credithistory.com.ua або за телефоном.

Також для отримання кредитної історії можливо скористатися формою онлайн.

 

Відповідно до ст.13 Закону України «Про організацію формування та обігу кредитних історій» фізична особа - суб'єкт кредитної історії має право безкоштовно отримати свою кредитну історію або довідку про її відсутності одноразово в протягом календарного року.

Вартість повторного отримання кредитної історії для фізичних осіб 50 грн, для юридичних осіб 100 грн. Оплата здійснюється за реквізитами, вказаними на сайті в розділі «Контакти та реквізити».

 

Подача документів та отримання кредитних історій / довідок про відсутність кредитної історії здійснюється за попереднім записом за телефоном 044 228 33 92 або через електронну пошту info@credithistory.com.ua

 

Способи отримання кредитної історії для фізичних осіб:

 

1. Особисто в офісі МБКІ (за попереднім записом) за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, 65, офіс 305
Прийомні дні:
вівторок та четвер - з 10:00 до 15:00

карта проїзду

Необхідні документи:

 • оригінали ідентифікаційних документів фізичної особи (паспорт, ідентифікаційного коду або ID картка)

 

2. За нотаріальною довіреністю:

Необхідні документи:

 • довіреність від фізичної особи - суб'єкта кредитної історії, завірена нотаріально
 • копії ідентифікаційних документів (паспорт 1-2 стор, ідентифікаційний код або ID картка) суб'єкта кредитної історії, завірені підписом власника на кожній сторінці (або підписом довіреної особи, якщо це передбачено довіреністю)
 • оригінал ідентифікаційного документу довіреної особи (паспорт або ID картка)

 

3. Поштою

Необхідні документи:

 • заява на отримання кредитної історії / довідки про відсутність кредитної історії (зразок) з нотаріально засвідченим підписом заявника та зазначенням повної поштової адреси.
 • копії ідентифікаційних документів (паспорт 1-2 стор, ідентифікаційний код або ID картка), завірені підписом власника.

 

4. Кур'єрською службою

Необхідні документи:

 • заява на отримання кредитної історії / довідки про відсутність кредитної історії (зразок), підписана заявником, із обов'язковим зазначенням контактного номера телефону та адреси доставки.
 • копії ідентифікаційних документів (паспорт 1-2 стор, ідентифікаційний код або ID картка), завірені підписом власника.

Заявник за власний кошт надсилає вищевказані документи до МБКІ будь-яким зручним способом (Укрпоштою – простим або рекомендованим листом, кур’єром будь-якої кур’єрської служби тощо).

Після отримання на вказаний в заяві номер телефону смс-повідомлення про те, що документи оброблені та готові до відправки, заявник за власний кошт замовляє відправку кур’єрською службою «Нова пошта» з адреси МБКІ на свою адресу з поміткою «Особисто в руки».

Така відправка має бути замовлена виключно на вівторок або четвер з 11.00 до 17.00.

 

5. Онлайн

Для отримання кредитної історії онлайн, будь ласка, заповніть форму на сайті. Вартість послуги 50 грн. Переадресація на сторінку оплати проводиться після заповнення та відправки форми на сайті.

 

Спосіб отримання кредитної історії юридичній особі:

 

1. Особисто в офісі МБКІ (за попереднім записом) за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, 65, офіс 305
Прийомні дні:
вівторок та четвер - з 10:00 до 15:00

карта проїзду

Необхідні документи:

 • заява на отримання кредитної історії / довідки про відсутність кредитної історії на бланку компанії, підписана керівником компанії.
 • доручення на бланку компанії, з підписом керівника та печаткою компанії в разі, якщо кредитну історію / довідку про відсутність кредитної історії отримує не керівник компанії.
 • оригінал ідентифікаційного документу (паспорт / ID картка) особи, яка отримує кредитну історію / довідку про відсутність кредитної історії компанії.

 

2. Поштою:

Необхідні документи:

 • заява на отримання кредитної історії / довідки про відсутність кредитної історії на бланку компанії, з підписом керівника, печаткою компанії, зазначенням адреси доставки. Заява складається у довільній формі на ім'я Голови правління АТ «МБКІ».

 

3. Кур'єрською службою:

Необхідні документи:

 • заява на отримання кредитної історії / довідки про відсутність кредитної історії на бланку компанії, із підписом керівника, печаткою компанії, зазначенням адреси доставки, контактний номер телефону та ім'я одержувача. Заява складається у довільній формі на ім'я Голови правління АТ «МБКІ».

Вартість кур'єрської доставки сплачує одержувач відповідно до тарифів кур'єрської служби https://exmoto.com/

 

Згідно із законодавством України заява на отримання кредитної історії / довідки про відсутність кредитної історії обробляються протягом 2-х робочих днів з моменту її отримання МБКІ.

 

Термінова обробка документів та видача кредитної історії / довідки про відсутність кредитної історії можлива за попереднім записом за тел. 044 223 33 92 або через електронну пошту info@ibch.info.
Вартість послуги складає 100 грн. Оплата здійснюється за реквізитами, вказаними на сайті в розділі «Контакти та реквізити».

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі отримання неповного пакета документів, а також документів з недостатньою кількістю даних (відсутність контактного номера телефону, адреси доставки та ін.), МБКІ залишає за собою право не обробляти дані документи.