Спеціальна тестова пропозиція для Вашого банку

Період: 3 місяці (15.09.18-15.12.18)

А. Тестування інноваційних продуктів

В межах тестового періоду Вашому банку пропонується безкоштовно протестувати 100 запитів на психометричний скоринг та безкоштовно здійснити 100 порівнянь «живого» та паспортного фото. Здійснити Reject Service для 1000 відмовлених позичальників.

 • А1. Психометричний скоринг
  Продукт розроблений компанією Coremetrix, яка входить до групи Creditinfo. Він поєднує в собі ефективну оцінку ризику, що доповнює класичні скоринги, та маркетинговий інструмент залучення позичальників.
 • А.2. Фотобіометрія
  МБКІ тестувало роботу багатьох алгоритмів. Перевірка проводилася на Dataset саме фотографій максимально наближених до тих, які є у банків. Основними критеріями була якість розпізнавання Пропоноване рішення включає безкоштовні фронти для отримання якісних фото та реалізації лайфнес
 • А.3. Оцінка ефективності кредитування на основі Reject Service
  Ефективність кредитування це не тільки низький Bad Rate. Це також низькій відсоток неправильно відмовлених позичальників. Скористуйтеся тестом для верифікації Ваших кредитних рішень.

B. Тестування «класичних» онлайн продуктів МБКІ

В межах тестового періоду Вам пропонується 3000 запитів за 3000 грн. (тобто запит за спеціальною ціною – 1 грн.). Один запит передбачає отримання 4 звітів МБКІ:

 • B1. Кредитний звіт МБКІ «Універсальний»
  Кредитні звіти МБКІ мають всю інформацію про кредитну активність позичальника
 • B2. Кредитний скоринг МБКІ
  Перевагою скорингу МБКІ є високий коефіцієнт Джині, щорічна його верифікація та 40 Reason Codes. Це унікально корисна інформація!
 • B3. Перевірку паспорту за базами МВС (1,6 млн.паспортів) та ДМС (близько 3 млн. паспортів)
  0,2% вхідного потоку позичальників використовують паспорта, які занесені в ці бази
 • В.4 Верифікацію 3-х телефонів на предмет приналежності іншим з одночасною оцінкою їх кредитного рівня

C. Тестування пакетних обробок

Нашими партнерами плідно використовуються 8 пакетних обробок, розроблених МБКІ: Стандартна, Стандартна (контрактна), Скорингова, Контакти, Верифікація телефонів, Верифікація паспортів, Телефони, Аплікаційна. Їх використання ефективно для оцінки ризику кредитного портфеля та лидогенерації. В межах тестового періоду пропонується безкоштовна обробка одного вибраного пакету обсягом 1000 ИНН.